Індивідуальність пінцету для кожного лешмейкера

Основна частина роботи та швидкість її виконання при нарощуванні вій залежить від чого? Звичайно ж, від якісного інструменту, а саме від пінцету. Пінцет – це невід'ємна частина як на початку кар'єри лейшмейкера, так і в процесі її розвитку.

  Для процедури нарощування потрібно як мінімум два пінцети:

  • Прямий – використовується для відділення натуральної (власної) вії, на яку буде зафіксовано пучок зі штучними віями.
  • Вигнутий – для формування пучка.

  Прямі пінцети не мають особливих відмінностей під час вибору, головне, що він добре пружинився і має зручну форму для утримання у руці. А ось із вигнутими набагато важче, оскільки ринок став настільки великим, що їхня різноманітність зашкалює.

  Існує великий асортимент вигнутих пінцетів:

  • Вигнутий звичайний
  • L пінцет
  • Mini L
  • Ultra L
  • Mega Volume
  • Universal
  • Крючок і т.д


  Але невже потрібно, щоб усі ці пінцети для нарощування вій були у Вашій скриньці леймейкера? Звичайно ж ні! Насправді магазин надає для продажу таку різноманітність, тільки для того, щоб ви вибрали собі той, єдиний, найзручніший і якісніший пінцет для роботи. Часто стикаємося з тим, що приходять кілька клієнтів в офіс беруть той самий пінцет, а виявляється, одному він категорично не подобається, не підходить, не зручний у роботі, а інший клієнт при першому ж формуванні пучка, каже: «Як довго я тебе шукала, мій ідеал!»). Тому, пінцет – це настільки індивідуальна річ, що часто не погоджуємося, коли говорять на будь-якій з них, що він поганий. Ні, він не поганий, він просто не Ваш!

  Ще важливим критерієм при виборі є вага пінцету. Руки кожної людини мають різний розмір, тому якщо рука маленька, то найчастіше клієнт просить підібрати йому пінцет (якщо у нього немає можливості приїхати до нас в офіс) м'якше і легше, тому що швидко втомлюється рука при постійному натисканні, а у кого більша рука вони навпаки просять важче і тугіше, тому що легкі пінцети вони не відчуваються у руці, і це створює дискомфорт у роботі.

  Найголовніше, що має бути в будь-якому пінцеті - це щільне змикання по всій робочій поверхні. Це важливо, від цього залежить правильне формування пучка.

  Не потрібно окремо купувати пінцет для класичного нарощування, для 2D та мега об'ємів, ви зможете легко працювати одним Вами обраним пінцетом. Якщо він тримає 5 вій, то звичайно ж триматиме і одну і дві. Єдине, можемо дати пораду, щоб був ще пінцет про запас, так як під час роботи ви можете ненароком впустити свій інструмент на підлогу або при транспортуванні він може пошкодитися, тоді ви не будете хвилюватися, що вам не буде чим працювати.

  Гарного вибору! У нашому магазині ви точно його отримаєте!

  до початку

  Зворотній зв`язок.

  Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.  * - обов`язкове поле

   

  Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
  та звяжемося з Вами найближчим часом!

  .