Вітаміни для волосся у капсулах: Серія PROtein

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (COLOR - ЗДОРОВИЙ КОЛІР)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ФІОЛЕТОВА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (DAMAGED - СТОП ПОШКОДЖЕННЯ)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЧЕРВОНА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого в..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (SHINE - ЖИВЛЕННЯ І БЛИСК)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЗОЛОТА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого ви..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (SILK - ШОВКОВИЙ ПРОТЕЇН)

130.00 грн

Без ПДВ: 130.00 грн

РОЖЕВА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого ви..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (UV FILTER - УФ ФІЛЬТР)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

БЛАКИТНА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого ..

Капсули для волосся PROtein MIX (5 видів) Max-Beauty VITAMIN for HAIR

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і гарного вигляду. Під дією зовнішніх..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.