Кейси

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Кейс Нейлон "ЕЛІТ" Max-Beauty рожевий
Знижка

Кейс Нейлон "ЕЛІТ" Max-Beauty рожевий

800.00 грн

1600.00 грн

Без ПДВ: 800.00 грн

Кейс "ЕЛІТ" добре підійде для виїздів лешмейкерів, візажистів додому до клієнта. Також можна легко зберігати всі свої матеріали в одному темному, закритому місці, тобто в даному кейсі. Виготовлений із міцного нейлонового матеріалу.Розмір: висота 23см, довжина 45см, глибина 21см.При розсуві є 4 просі..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Валіза для вій є набір того, що забезпечує якісний сервіс виїзного лешмейкера. Поміщення прихідного спеціаліста необхідне для складання інструментів, витратних матеріалів, інвентарю.

Що входить у валізку для майстра з нарощування вій?

Ви можете придбати у нас різної, не стандартизованої форми, оригінальні та зручні кейси для нарощування вій. Україна може запропонувати величезну різноманітність асортименту товару. Це може бути містка косметичка, розкладний планшетник.

Організоване місце зберігання аксесуарів має ряд переваг:

  • надає можливість швидко підготуватись до замовлення;
  • говорить про відповідальний підхід до роботи;
  • сприяє лояльному відношенню клієнтів;
  • дозволяє тримати все у зоні видимості;
  • економить час на пошук аксесуарів, моделей вій;
  • дає сконцентруватися на наданні послуги.

На сайті компанії представлені кейси для майстрів з нарощування вій за доступною ціною – від компактної сумки початківця до бездонної косметички професіонала.

Вигідно купити кейс для нарощування вій

Валіза для нарощування вій є візитною карткою лешмейкера. Якщо кейс для вій виглядає акуратно та естетично, це викликає більше довіри клієнта. Ті, хто замовляє процедуру не вперше, очевидно, оцінять також внутрішній вміст. Якість наповнення формує імідж спеціаліста, тому всередині повинні бути косметичні засоби, вії для нарощування, інструменти та приладдя виключно високої якості.

Сумку або валізку для нарощування вій можна придбати в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо стильні моделі із міцних матеріалів, що покривають потреби представників lash-сервісу різного ступеня підготовки. Купівля якісного товару – це інвестиція у успішне професійне ремесло, реклама свого високого іміджу.

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.