Дезінфектори

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Дезінфектор для інструментів 250ml

rating

50.00 грн

Без ПДВ: 50.00 грн

Біолонг для інструментів використовують для дезінфекції пінцетів при нарощуванні вій. Спеціальний склад препарату не викликає корозії металу, з якого виготовлені пінцети. Не містить хлору, фосфатів, кислот, абразиву. Застосовується за допомогою розпилення на поверхню пінцетів. Після цього чистою сух..

Дезінфектор універсальний 250ml

50.00 грн

Без ПДВ: 50.00 грн

Дезінфектор універсальний в формі спрею використовується для очищення інструментів, а також будь-яких робочих поверхонь.Об'єм: 250 мл..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Як визначають статус салону краси? За професіоналізмом майстрів та з гігієни. Дезінфектори в елітному закладі використовуються апріорі.

Майстер застосовує дезінфікуючі засоби у будь-якій косметичній процедурі, у тому числі і при процедурі нарощування.

Дезінфектори для салонів йдуть окремою позицією, тому що повинні відповідати вимогам:

  • Швидко та повністю усувати мікроби з поверхні інструментів та шкіри.
  • Безпека та низька алергенність, мінімально дратувати епітелій.
  • Без різкого запаху.

Дезінфектори для нарощування вій потрібні протягом усієї процедури, адже доводиться постійно стерилізувати робочий пінцет. На його поверхні постійно накопичуються мікрочастинки клею, пилу, лусочки волосяного стебла та епітелію. Своєчасне видалення можливого бактеріального середовища розмноження - 50% безпеки корекції.

Дезинфектори для майстрів з нарощування вій виставлені в повному асортименті в нашому інтернет-магазині. Товар відповідає високій якості, безпеці та ефективності. Також вам можуть бути корисні: закріплювач для вій (який покращує фіксацію) та знежирювач для вій (для усунення жиру перед нарощуванням)

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.