Пінцети для нарощування вій

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)

Підставка під пінцети

250.00 грн

Без ПДВ: 250.00 грн

Підставка має 13 отворів під пінцети. Діаметр отвору 1.5 см. Знизу є повторююча лунка, де фіксуються пінцети...

Пінцет для нарощування вій L "GLOSS" Max-Beauty

300.00 грн

Без ПДВ: 300.00 грн

Пінцет для нарощування вій L Max-Beauty серії "GLOSS" використовується для будь-якого типу нарощування. Ідеально захоплює як одну так і кілька вій. Легкий, добре лягає у руку.Довжина пінцету 12.5 см, щільність змикання 14мм.Колір: сірий, глянець.У комплекті іде колба для зберігання...

Пінцет для нарощування вій L "СС" + ЧОХОЛ

400.00 грн

Без ПДВ: 400.00 грн

Пінцет для нарощування вій L Max-Beauty серії "СС" використовується для об'ємного нарощування. Довжина пінцету 11.5 см, щільність змикання по всій довжині – 11 мм...

Пінцет для нарощування вій L Professional

250.00 грн

Без ПДВ: 250.00 грн

Професійний пінцет для об'ємного нарощування вій. Його кінчики щільно прилягають по всій довжині між собою, що дає можливість захоплювати відразу кілька вій зі стрічки. Також його використовують і для інших методів нарощування, це залежить від методики майстра. Пінцет зручний у використанні. Ідеальн..

Пінцет для нарощування вій L(GOLD)+ЧОХОЛ

450.00 грн

Без ПДВ: 450.00 грн

Пінцет для нарощування вій L Max-Beauty (GOLD):використовується для об'ємного нарощування;має щільне змикання по всій довжині;область захвату 1 см;довжина пінцету 11.8 см;вага 15 г;матеріал – японська сталь;у комплекті чохол...

Пінцет для нарощування вій MEGA VOLUME "GLOSS" Max-Beauty

300.00 грн

Без ПДВ: 300.00 грн

Пінцет для нарощування вій MEGA VOLUME із серії "GLOSS" Max-Beauty ідеальний для мега об'ємів. Захоплює велику кількість вій, має щільне змикання по всій робочій поверхні, що запобігає їх випаданню. Добре пружиниться, зручно лягає у руці.Довжина пінцету: 11.5 см.Довжина робочої поверхні: 1 см.Колір:..

Пінцет для нарощування вій MINI L "GLOSS" Max-Beauty

300.00 грн

Без ПДВ: 300.00 грн

Пінцет для нарощування вій mini L із серії GLOSS використовується для об'ємного нарощування, захоплює велику кількість вій. Має щільне змикання по всій робочій поверхні.Довжина пінцету: 12.3 см.Робоча поверхня: 5 мм.Колір: сірий, глянцевий.У комплекті є тубус для безпечного зберігання...

Пінцет для нарощування вій ULTRA "GLOSS" Max-Beauty

300.00 грн

Без ПДВ: 300.00 грн

Пінцет для нарощування вій ULTRA із серії GLOSS ідеально захоплює навіть найбільшу кількість вій. Щільне змикання і тонкий носик, витримує найтонші вії. Легкий і маневренний. Довжина пінцету: 12.5 см.Робоча поверхня: 8 мм.Колір: сірий, глянцевий.У комплекті є колба для безпечного зберігання!..

Пінцет для нарощування вій ULTRA GOLD+ЧОХОЛ

rating

450.00 грн

Без ПДВ: 450.00 грн

Пінцет для нарощування вій Max-Beauty ULTRA серії GOLD здебільшого використовується при об'ємному нарощуванні. Хороший метал та відмінне заточення допомагають якісно виконати роботу. Щільне змикання довжиною в 8 мм дозволить захопити великий пучок з віями. Кінчики щільно прилягають один до одного, п..

Пінцет для нарощування вій ULTRA L "СС"+ЧОХОЛ

400.00 грн

Без ПДВ: 400.00 грн

Пінцет нарощування вій Max-Beauty ULTRA "СС" використовується для об'ємного нарощування. Велика робоча поверхня в 1 см дозволяє взяти велику кількість вій. Має щільне змикання та гарне заточення. У руці дуже маневренний, легко пружиниться...

Пінцет для нарощування вій вигнутий "СС"+ЧОХОЛ

400.00 грн

Без ПДВ: 400.00 грн

Пінцет нарощування вій вигнутий Max-Beauty "СС" ідеальний для класичного нарощування. Має гарне змикання, не тугий.  Легкий, маневренний, добре пружиниться.Довжина пінцету: 12 см..

Пінцет для нарощування вій вигнутий (GOLD)+ЧОХОЛ

450.00 грн

Без ПДВ: 450.00 грн

Пінцет для нарощування вій вигнутий Max-Beauty (GOLD):ідеальний для класичного нарощування та 2D;виготовлений з японської сталі;вага 15г;довжина 12см;гарне змикання;у комплекті з чохлом...

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)

Як вибирати пінцети для нарощування вій?

«Очі - невідомі острови лугів зелених, тобою населених», - сказав поет. І справді саме у виразі очей сконцентрована нерозгадана таємниця жінки. Багато представниць жіночої статі, бажаючи наголосити на природній красі очей, привернути до них увагу, змінюють свій вигляд, щоб заповнити те, що не дано від природи.

Пінцети для вій вибираються відповідно до прийнятої техніки нарощування

Все необхідне для lash-мейкерів, як називають виконавців процедури, це:

 • вії;
 • клей;
 • пінцети;
 • допоміжні препарати;
 • витратні матеріали.

Існують кілька методів, що застосовуються в lash-індустрії:

 • голлівудський;
 • подвійний обсяг;
 • класичний.

Клієнт повідомляє, якої довжини, густоти вій він чекає, після чого вибирається техніка.

Нарощувати вії пінцетом можна незалежно від обраної методики корекції.

Основні вимоги до інструменту: він повинен бути легким, забезпечувати по всій довжині гарне змикання при невеликому зусиллі, щоб рука не втомлювалася, не викликати намагнічування волосків.

Кращі пінцети для нарощування вій виготовляються із нержавіючої сталі, яка не магнітиться. За формою вони поділяються на:

 • прямі, у тому числі:

                - гострий до кінця, але має напівзігнутий вигляд у ділянці пальця

                - дві сторони однакові по ширині, гострий та довгий(long)

 • вигнуті:

                - класичний,

                - L (ще його називають «топірець»),

                - гачок,

                - mini L,

                - Ultra L,

                - Mega Volume.

З останніх видів пінцетів, окрім класичного, практично всі використовуються для об'ємного нарощування.

В арсеналі зазвичай мають бути і прямі – для поділу вій, і вигнуті – для формування обсягу. При цьому фахівці рекомендують пінцет для нарощування вій купити не в наборі, а вибирати окремо кожен під певний вид робіт.

Купити пінцет для нарощування вій високої якості

Вибирати пінцети для нарощування вій не складно, слід звертати увагу на матеріал та зручність у роботі. Для цього аналізують такі характеристики:

 • область захоплення;
 • довжину;
 • вага;
 • на якій довжині забезпечується щільне змикання;
 • матеріал;
 • вартість.

Відрізняє виготовлений різними фірмами пінцет для нарощування вій ціна - вона неоднакова, як і якість. Щоб зробити вибір, порівнюють їхню вартість з однаковими характеристиками, що виробляються різними компаніями.

У нас ви знайдете всілякі пінцети та інші інструменти для лешмейкерів. Київ та інші міста можуть вибрати все, що потрібно для виконання цієї процедури.

Наша компанія пропонує продукцію відомих фірм преміум класу в чохлах та без них. Вартість від 215 до 450 грн. Клієнт має можливість у відмінно оформленому офісі ознайомитися з продукцією, умовами зберігання, упевнитися у чудовій їх якості.

Доставка проводиться протягом одного дня по Києву та один-два дні до інших міст України. З запропонованою нами системою накопичувальних знижок, у тому числі заохочення замовлення через веб-ресурс, можна ознайомитися на сайті.

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.