Пучкові вії

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Пучкові вії MIX 6D Lux Beauty PERFECT FANS (20 mega ліній)

660.00 грн

Без ПДВ: 660.00 грн

Пучкові вії 6D Lux Beauty PERFECT FANS мають 20 мега ліній. Довжина однієї лінії робочого матеріалу, на якій зафіксовані пучки 12.5 см!У коробці PERFECT FANS є 600 пучків, які добре розкриті, та з мінімальною кількістю клею в місці з'єднання вій. При знятті зі стрічки пучок не розпадається. У кожном..

Вії пучками W(3D) Max-Beauty MIX довжин (товщина 0.07)

475.00 грн

Без ПДВ: 475.00 грн

Вії пучкові W(3D) Max-Beauty MIX у товщині 0.07 ідеальні для швидкого та об'ємного нарощування. У палетці 16 стрічок, у кожній стрічці по 25 пучків. Вії добре сформовані в пучки, не заламуються...

Вії пучками Y(2D) Max-Beauty MIX довжин

rating

415.00 грн

Без ПДВ: 415.00 грн

Вії пучками Y Max-Beauty використовують при об'ємному нарощуванні (2D). Об'ємне нарощування додасть вій пишноти. Вії Max-Beauty мають бархатисту основу, не заламуються, набувають початкового вигляду при будь-якій деформації.Колір: чорнийКількість стрічок: 16, на кожній стрічці по 25 пучків із двох в..

Пучкові вії W(3D) Max-Beauty MIX довжин

rating

440.00 грн

Без ПДВ: 440.00 грн

Вії пучкові використовують для об'ємного нарощування. У кожному пучку по 3 вії, ніжка виходить не дуже товста і має мінімум клею. Після зняття з ленти пучок гарно тримається, не розсипається. У кожному ряду по 25 пучків (загалом 400 пучків в коробці).Колір: чорний.Кількість стрічок: 16..

Пучкові вії Y(2D) Max-Beauty MIX довжин(товщина 0.07)

rating

440.00 грн

Без ПДВ: 440.00 грн

Вії пучками Y(2D) Max-Beauty MIX товщиною 0.07 добре зафіксовані в готові пучки. У стрічці по 25 пучків, кількість стрічок у палетці 16. Вії відмінної якості, що використовуються для швидкого нарощування, значно економиться час...

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Нарощування об'єму - затребуваний напрямок lash-індустрії. Для майстрів-початківців у порівнянні з класичним нарощуванням, складніше навчиться формувати об'ємні пучки. Тому легше купити пучкові вії. Київ надає послуги професійних салонів, де легко зроблять за вищим розрядом цю процедуру. І хоча процес займає більше часу, кінцевий результат вражає густотою та природністю.

Вії пучками: поради майстрам-початківцям

Пучкові вії для нарощування не тільки збільшують об'єм, але і дозволяють змінити візуально форму очей, зробивши їх більш виразним. Коригування проводиться після погодження з клієнтом.

При покупці орієнтуйтесь на такі критерії:

  • Вигин. Найчастіше застосовуються класичні C та СС пучкові вії для нарощування. Купити більш закручені волоски в завитку D лешмейкер може рекомендувати з метою моделювання, наприклад, корекції глибоко посаджених очей.
  • Товщина. Вибір залежить від вихідних даних та побажань клієнтки. Відповідаючи нормам правильної роботи, товщина 0.07 найчастіше використовується для 3D об'єму (пучок складається з трьох волосків). Для подвійного подовження (на одну свою натуральну наноситься пучок із двох штучних) затребувані також 0.10 і 0.15, і то 0.15 у поодиноких випадках, оскільки може обтяжувати свої натуральні вії. З цього висновок краще купувати пучкові в товщині 0.07 і 0.10.
  • Тип матеріалу. Гіпоалергенне моноволокно, яке використовується в їх виготовленні, довго служить, не заламується і дарує природніший look.

Часто запитують, скільки потрібно пучкових вій. Купити можна і кілька коробок, тим більше у нас вони представлені в міксах, але все залежить від величини ока клієнта, густоти його рідних волосків і, звичайно ж, побажання певного обсягу.

Купити пучкові вії для нарощування від Max-Beauty

У нашому магазині представлений великий вибір пучкових вій, з різними завитками, товщинами та довжинами. Початківцю майстру слід пам'ятати, що під час роботи слід уникати склеювання волосин між собою. Вії пучками не повинні залипати на рідні, це спричинить дискомфорт. Завдання лешмейкера-початківця - не допустити травмування натуральних волосків.

У пучковому нарощуванні хорошими помічниками стануть якісні пінцети, призначені саме для обсягів. Ними ви можете легко знімати і кріпити вії, тому що їх щільність змикання достатнього розміру, щоб захопити пучок. Хороший клей із швидкою фіксацією моментально зафіксує на своїх натуральних волосках накладні пучкові вії. Ціна на придбання витратних матеріалів сповна окупиться бездоганним зовнішнім виглядом та якістю.

Пропонований тип нарощування - це експрес-метод зробити приголомшливий погляд, змінити кут завитка, підкреслити форму очей. Ідеальна пишність війного ряду - виправдане вкладення. У нас розроблено вигідну систему накопичувальних знижок як для оптових, так і для роздрібних покупців.

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.