Вії розсипом

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Вії розсипом Max-Beauty (0.5 g)

rating

77.00 грн

110.00 грн

Без ПДВ: 77.00 грн

Вії розсипом Max-Beauty ідеальні для майстрів-початківців, тому що якістю вони ніяк не відрізняються від вій на стрічках, а ось ціна значно менша, що не мало важливо для майстра-новачка. Ми пропонуємо вії розсипом в обсязі 0,5 г, це приблизно 2500 вій у пакеті. Так як на два ока при нарощуванні йде ..

Вії розсипом Max-Beauty (1g)

rating

109.00 грн

155.00 грн

Без ПДВ: 109.00 грн

Вії розсипом Max-Beauty у пакеті ідеально підібрані всі за вказаним розміром. Вони відрізняються еластичною текстурою, завжди при будь-якій деформації набувають початкового вигляду. М'які, не заламуються. У пакеті близько 5000 штук.Колір чорнийОб'єм: 1г..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Вії для нарощування розсипом обходяться дешевше, ніж вії на стрічці. Якість залишається незмінно високою в обох позицій. Товар є популярним у окремих клієнтів.

Для чого продають вії розсипом:

  • нарощування;
  • корекція вже існуючих штучних волокон.

Товар задовольняє вимоги щодо гіпоалергенності, еластичності, яскравості, стійкості забарвлення. Добре обробляється тоніками зняття макіяжу, швидко розпушується, приймає природний загин. Не обтяжує повіку, не створює дискомфорт при морганні.

Ми пропонуємо купити вії розсипом за вигідною ціною, з мобільною доставкою по регіонах України. Замовляйте сьогодні та завтра покупка буде у Вас!

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.