Капсули для волосся

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (БЛИСКУЧА ГЛАДКІСТЬ) з алое віра

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЖОВТА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули Max-Beauty VITAMIN for HAIR (БЛИСКУЧА ГЛАДКІСТЬ) з алое віра, а також вітамінами А, С, Е і Pro Vit B5 із серії AROMA ідеально просочують волосся всіма компонентами, після чого вони добре тримають в собі вологу, залишаються слухняними довгий час у будь-я..

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (БЛИСКУЧИЙ ЧОРНИЙ) з маслом свічкового горіха

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЧОРНА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули Max-Beauty VITAMIN for HAIR (БЛИСКУЧИЙ ЧОРНИЙ) з маслом свічкового горіха, а також вітамінами А, С, Е і Pro Vit B5 із серії AROMA добре виражають блиск на темному волоссі, що свідчить про їх доглянутість і здоров'я. Власницям світлого волосся також можн..

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (ВІДНОВЛЕННЯ) з олією жожоба

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЧЕРВОНА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули Max-Beauty VITAMIN for HAIR (ВІДНОВЛЕННЯ) з маслом жожоба та вітамінами А,С,Е та Pro Vit B5 із серії AROMA забезпечують інтенсивний догляд волоссю, після якихось хімічних пошкоджень, або не правильного догляду, що призвів до ламкості, посіченості та с..

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (ЖИВИЛЬНИЙ КОЛІР) з марокканським маслом

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ФІОЛЕТОВА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули Max-Beauty VITAMIN for HAIR (ЖИВИЛЬНИЙ КОЛІР) з марокканським маслом і вітамінами А, С, Е і Pro Vit B5 із серії AROMA глибоко проникає в фарбовану волосяну структуру, завдяки спеціально складеним компонентам, що в них входять. Волосся швидко відновл..

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (ЖИТТЄВА СИЛА) з олією женьшеню та меду

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ПОМАРАНЧЕВА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули Max-Beauty VITAMIN for HAIR (ЖИТТЄВА СИЛА) з олією женьшеню і меду, а також вітамінами А, С, Е і Pro Vit B5 з серії AROMA підійдуть для волосся, яке стало тьмяним, ламким, втратило гарний життєвий вигляд . Поєднання женьшеню з медом, який є у скла..

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (ЗАХИСТ) з маслом насіння Камелії

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЗЕЛЕНА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули для волосся Max-Beauty VITAMIN for HAIR (ЗАХИСТ) з маслом насіння Камелії, а також вітамінами А, С, Е та Pro Vit B5 із серії AROMA містять натуральні інгредієнти, які обволікають волосся і стають захисним бар'єром від будь-яких пошкоджень, як хімічних,..

Капсули для волосся AROMA Max-Beauty (ЗДОРОВЕ ЗВОЛОЖЕННЯ) з аргановою олією

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЗОЛОТА КАПСУЛА AROMA!Незмивні вітамінні капсули Max-Beauty VITAMIN for HAIR (ЗДОРОВЕ ЗВОЛОЖЕННЯ) з аргановою олією та вітамінами А,С,Е, Pro Vit B5 із серії AROMA після нанесення максимально вбирають усі компоненти та зберігають їх усередині, внаслідок чого виникає здорове, ефективне зволоження волос..

Капсули для волосся AROMA MIX (7 видів) Max-Beauty VITAMIN for HAIR

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

Капсули для волосся Max-Beauty VITAMIN for HAIR із серії «AROMA» – це комплекс вітамінів А, С, Е та Pro Vit B5, а також різних цінних масел. Легкі різноманітні аромати, властиві в капсулах, порадують після кожного миття волосся. Всі компоненти та вітаміни у правильному співвідношенні дуже швидко від..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (COLOR - ЗДОРОВИЙ КОЛІР)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ФІОЛЕТОВА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (DAMAGED - СТОП ПОШКОДЖЕННЯ)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЧЕРВОНА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого в..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (SHINE - ЖИВЛЕННЯ І БЛИСК)

180.00 грн

Без ПДВ: 180.00 грн

ЗОЛОТА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого ви..

Капсули для волосся PROtein Max-Beauty (SILK - ШОВКОВИЙ ПРОТЕЇН)

130.00 грн

Без ПДВ: 130.00 грн

РОЖЕВА КАПСУЛА PROtein!Даний вид капсул містить в собі великий відсоток протеїну та кератину для волосся. Як відомо, протеїн – це білок, який є будівельником м'язів і тканин для всього людського організму. Так само він є і у волосяній структурі, чим важливий для їхнього здорового і красивого ви..

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)
до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.