Море та нарощені вії – чудове поєднання!

У повсякденному житті кожна дівчина, що поважає себе, звичайно, хоче виглядати бездоганно. Крім догляду за шкірою та зовнішнім виглядом в одязі вона наносить легкий макіяж, щоб підкреслити свою красу. Ті, хто не пробував наростити вії, здебільшого використовують туш, як головний атрибут у макіяжі.


Але саме вона стає табу при поїздці на море, тому що при першому ж промоканні у воді потече. А залишатися красивою, без сумніву, хочеться в будь-якій ситуації. Але вихід є – вії для нарощування!


З нарощеними віями на морі ви побачите масу плюсів:

  • Ваша зовнішність завжди буде бездоганною.
  • Як у морі, так і на пляжі або під час вечірньої прогулянки ви зможете зробити гарне селфі з виразним поглядом.
  • Прокинувшись вранці, Вам не потрібно буде хвилюватися про макіяж, він вже буде на вас у вигляді вій і т.д.

Але все ж таки хочемо дати пару рекомендацій перед поїздкою:

  • Нарощуйте вії тільки у перевіреного майстра, який Вам професійно наростить вії, тоді вони не заважатимуть Вам, не будуть колоти, пекти око, одним словом Ви почуватиметеся з ними як зі своїми натуральними.
  • Процедуру нарощування краще зробити за пару днів до поїздки, тому що оптимальний час, при якому не можна мочити очі, щоб вії довго трималися це 48 годин після нарощування.
  • Якщо Ви любитель пірнати, то краще одягайте окуляри для плавання, вони захистять Ваші вії від пошкоджень.
  • Покладіть собі в пляжний футляр пензлик для розчісування. Якщо вії промокнуть, акуратно їх відразу розчешіть, щоб вони набули естетичного вигляду.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Першим і найпопулярнішим питанням є: «У морі все ж таки вода солона, і чи не вплине вона з-за цього на вії?»

Головним противником для вій, це є олія, і всі рідини на його складі. Оскільки в морській воді його немає, то й ризик пошкодження мінімальний. Єдине, після моря краще добре сполоснути все тіло, обличчя та очі, але це я думаю, Ви самі знаєте!

З приводу того чи впливає акліматизація на вії, відповідь ні! Тільки за умови, якщо вона Вам не проявилася у вигляді кон'юнктивіту або інших очних захворювань.

Що стосується високої температури на морських курортах, тому що деякі задаються питанням, чи не пошкодяться вії при +40С спеці? Ну звичайно ж ні, клей не плавиться 

Тому, сміливо нарощуйте вії у свою довгоочікувану морську відпустку. Вони радуватимуть Вас при кожному перегляді фотографій з моря!

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.