Переваги пучкових вій

Найчастіше плутають пучкові вії для професійного нарощування з пучками на один вечір. У чому ж відмінність? Вії для нарощування Max-Beauty, які представлені на нашому сайті, мають пучки двох видів, що складаються з двох вій (2D) і трьох вій (3D).

З цього і зрозуміло, що кількість вій в одному пучку відображається в показнику цифри. Всі вії виготовлені з гіпоалергенного моноволокна, яке при будь-якій деформації набуває свого початкового вигляду. Вони використовуються при нарощуванні вій для повсякденного носіння терміном до одного місяця. Популярні вони в той момент, коли майстер ще не може сам сформувати пучок, а клієнт вже у нього просить об'єм пишніше, тому вибирають готові пучки для подвійного або потрійного об'єму. Так само пучкові вії стають потрібні в передсвяткові дні, коли роботи у майстра багато, а часу мало на формування пучка, тому вибирають вже готові пучки збудовані в один ряд.

*Пучкові вії Max-Beauty 3D/2D

Вії пучками, якими заповнений сьогодні ринок лешиндустрії, застосовують для нарощування невеликого терміну дії. По – перше для них призначений спеціальний клей, який фіксує пучки не надовго, тоді як у інших вони мало хорошої якості, щоб носити їх більше доби. Вони заламуються, набувають з часом не дуже бажаного вигляду. Тому призначені для разового носіння на якийсь захід або просто на вечірню прогулянку. Тим більше вії пучками можна наклеїти і самому, що значно складніше зробити з пучковими віями для професійного нарощування. Цей вид вій також дуже популярний у роботі візажистів, для підкреслення образу.

Професійні пучкові вії за якістю нічим не відрізняються від вій на стрічці. Це ті ж вії, які вже сформовані в готовий пучок. Але відмінність є, звичайно ж, у кількості самих вій у коробці. Неозброєним поглядом можна побачити, що звичайних вій набагато більше у планшетці, а ціна значно нижча. Тому вибираючи пучкові вії, потрібно враховувати їх кількість, якої іноді навіть не вистачає на одне нарощування, тому що все залежить від густоти вій клієнта та розміру очей. Це може вплинути на ціну цієї процедури.

*Вії на стрічці Max-Beauty/Пучкові вії Max-Beauty

Вибирайте лише якісні пучкові вії. Вони додадуть вам легкості у роботі, а ваш клієнт залишиться надовго задоволеним роботою свого майстра у Вашому обличчі!

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.



* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.