Особливості кольорових вій

У наш час багато дівчат вже ніяк не можуть обійтися без такої процедури, як нарощування вій. Довготривалий ефект дозволять значно заощадити час на макіяж вранці та й перед будь-яким заходом або просто напередодні вечірньої прогулянки. Чорні вії не тільки дозволяють виглядати натурально, але і в той же час підкреслюють красу, якщо майстер правильно підібрав об'єм та ефект нарощування.

Але є любительки також креативного підходу при нарощуванні. І тут вони використовують кольорові вії.

Цей вид вій має масу розмальовок. Наш магазин пропонує великий вибір такого товару, а саме:

  • Зелені, фіолетові, сині, винні, коричневі вії
  • Вії омбре (два тони) – сама вія чорна, а кінчик іншого кольору (синій, зелений, фіолетовий, винний, коричневий)
  • Вії РАДУГА – тут поєднання одразу 12 кольорів в одній коробочці
  • Вії RAINBOW Lux Beauty – поєднання багатьох кольорів в одній стрічці.

Кожен вид кольорових вій можна використовувати при нарощуванні як на все око, так і на певні ділянки. Кольорова вія кріпиться в міжвійовому чорному просторі, або ж на зовнішній кут ока. Вії два тони відрізняються тим, що у звичайному приміщенні вони виглядають практично як звичайні чорні, а ось вийшовши на сонячні промені, дадуть приємне мерехтіння кольору на кінчиках вій.

Коричневі вії дуже популярні серед блондинок. Нарощування цим кольором приберуть неприродність, яка могла б виникнути при використанні чорних вій, так як у більшості випадків даний тип дівчат має і світліші брови, а також білу шкіру.

Популярні кольорові вії в будь-яку пору року. Взимку є перевага зелених вій, особливо перед новорічними святами. Влітку сині, тому що добре поєднуються на морському відпочинку. Навесні часто піддаються експериментам з різною колірною гамою, тому що покращується настрій і хочеться чогось весняного нового. Восени ж підбирають під «колір» настрої той чи інший відтінок.

Загалом, дуже добре, що виробники подбали про те, щоб внести фарби в чорні вічні будні. Оскільки кольорові вії не лише додадуть креативності, а й подарують гарний настрій у дзеркальному відображенні.

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.