Сучасні клеї – без алергії

Клей для вій є одним із найголовніших атрибутів при процедурі нарощування. Від нього залежить швидкість виконання роботи, термін носіння вій, ну і звичайно ж, здоров'я клієнта, оскільки погані клея можуть викликати алергічні реакції.


Основними критеріями хорошого клею є:

  • Рідка суміш. Що вона дає? Раніше з перших був клей-смола, він відрізнявся густо-образною структурою, тому при нарощуванні виникало багато грудок, що надавало дискомфорту клієнту під час носіння вій. Клеї нового покоління, які виготовляються зараз, мають рідку консистенцію, при промочуванні на вії залишається мінімум клею і само собою на натуральних віях. Носіння вій за таких умов стають невідчутними.
  • Мінімальний запах. Хороші клеї не повинні мати різкого запаху. Він може при довготривалому вдиханні викликати алергічну реакцію, як у клієнта так і у майстрів (почервоніння очей, опухлість, чхання, закладеність носа).
  • Термін носіння. Клієнт завжди буде задоволений, якщо він виношуватиме вії щонайменше місяць, тому потрібно підбирати клей з гарною зчіпкою, і в результаті гарним носінням.


Клея буваю чорні та прозорі. Прозорі найчастіше використовують для нарощування кольорових вій, а чорні для звичайного нарощування чорних вій.

Розрізняють клей по чіпкості, вони можуть бути від 0,5 с і закінчуючи до 6 с зчіпки. Це собі підбирає майстер у міру своїх навичок.

ЧАСТІ  ПИТАННЯ


А Ваші клея гіпоалергенні? Зараз Корейський ринок настільки розвинений по виготовленню клеїв, що вони максимально розробляють структуру клею, який буде з мінімальним ризиком виникнення алергічних реакцій. АЛЕ! Бувають випадки, що у самого клієнта є непереносимість на будь-який з компонентів клею, або, наприклад, він почав приймати якісь вітаміни або ліки, які не сумісні зі складом клею. Тоді, і суперечливість у вигляді алергії можлива. Тому, перед тим як ви лягаєте на кушетку до майстра повідомите його про те, що ви почали приймати той чи інший препарат. Чимало важливою ще є техніка майстра при нарощуванні. Завжди потрібно дотримуватися відступу від шкіри повік, клея не повинні контактувати зі шкірним покривом, тільки має бути на вії. Ну і звичайно все залежить від зберігання, щоб клей не втратив свої характеристики, що може дати алергію необхідно дотримуватися певних умов, про які я розповім в наступному популярному питанні.

Як правильно зберігати клей? Наш виробник вказує, що потрібно зберігати клей до відкриття в холодильнику, після відкриття в темному прохолодному місці. Багато хто стверджує, що категорично не можна зберігати в холодильнику клей для нарощування вій, але ми іншої думки. По-перше, потрібно виконувати, що каже виробник, тому що він більше на цьому спеціалізується і знає, по-друге, в таких умовах наші клеї завжди при певній температурі, до +10С. Вони не піддаються зміні температурного режиму, тому зберігають свою формулу клеїв для правильного функціонування.

Пам'ятайте, правильно підібраний клей – це запорука того, що Ваш клієнт з Вами залишиться на довго!

до початку

Зворотній зв`язок.

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом.* - обов`язкове поле

 

Дякумо, ми отримали Ваші контакти,
та звяжемося з Вами найближчим часом!

.